Jiří Kašík - zahradnictví

Rizikové kácení ořez + odvoz

 

Kácení starých, přerostlých a jinak poškozených stromů v jakýchkoliv podmínkách. Odborný ořez stromů, odstraňování suchých a nalomených větví. Celkový úklid a odvoz.

Tuto práci nemůže dělat každý, kdo “JEN NEMÁ STRACH Z VÝŠEK”. Práce ve výškách se řadí mezi nejrizikovější polování. U rizikového
kácení, ořezu stromů to platí dvojnásobně. K této činnosti je nezbytně nutné mít platná oprávnění a arboristické zkoušky, který každý lezec musí absolvovat.

Každý strom je individuální a NIKDY se nedá říct – to je smrk, bude se při kácení chovat stejně, jako ten smrk, který se kácel posledně. NE! Každý strom je jedinečný a vždy dovede překvapit i zkušeného lezce.

Naše firma se kácením a ořezem zabývá již 12 let a máme za sebou přes 1000 úspěšně
pokácených/ořezaných stromů.

Jestli máme zájem o pokácení/ořez stromu, pozvěte si raději  odborníky. Nechtějte šetřit na místě, kde to hraničí s vážným zraněním nebo i hůř. Znali jsme takové…   

Časté otázky:

Co s pokáceným stromem? Větve/chvojí? Nabízíme i celkový úklid a odvoz veškerého materiálu bouraného/ořezaného stromu a jeho likvidaci.

Můžeme si nechat dřevo?

Ano, klidně si ho nechejte, odvezeme pouze to, co odvézt chcete. Rádi Vám ho i nařežeme na míru.

Kolik stojí pokácení stromu?

Nikdy nelze přesně říct, jak finančně náročné bude odstranění/ořezání stromu. Strom musíme prvně vidět. Fotky nestačí.

Nemusíme mít strach, že se něco stane?

 Nikdy nelze vyloučit jakýkoliv problém, může se přihodit cokoliv. Při této práci se musí postupovat velmi pomalu a s respektem. Práce beze strachu není v tomto oboru zodpovědná. Proto v první řadě dbáme na to, aby naše práce skončila vždy v pořádku a tak jak má. Samozřejmě na stromech používáme stromolezecké vybavení a jištění podle řádných předpisů. Nejsme “pistolníci”, jsme odborníci v oboru.

 

¨

 

Více fotografií v sekci GALERIE/Rizikové kácení

Na další Vaše otázky rádi odpovíme. Klidně nás kontaktujte na E-mail zahradnictvi.kasik(zavináč)email.cz nebo na tel. 602 545 426.